Нові технології. Наступний iPhone може отримати підтримку двох SIM-карт

31 липня 2018, 16:06

У п'ятій бета-версії операційної системи iOS 12 виявлено згадку підтримки двох SIM-карт.

В операційній системі навіть згадується другий фізичний лоток для SIM-карт, пише The Verge.

Компонент операційної системи, на який звернули увагу розробники, відповідає за формування діагностичних звітів про сумісні пристрої і, крім інших технічних відомостей, включає в себе згадку про другу SIM-карту. Судячи з усього, додаткова SIM-карта буде фізичною, тобто зможе використовуватися у всіх країнах.

Відео дня

Як правило, дві SIM-карти традиційно підтримують смартфони, розроблені і зібрані в Китаї. Такі пристрої не користуються популярністю в США.

Якщо бета-версія iOS 12 є точною, це буде вже не перший раз, коли Apple розкриває майбутні апаратні або програмні функції в бета-версіях. Прошивка Apple HomePod показала дизайн екрану iPhone X, а бета-версії iOS 11 включали Face ID, Animoji і оновлені AirPods, перш ніж Apple навіть оголосила про них.

Очікується, що Apple проведе щорічну презентацію iPhone у вересні, де, за чутками, покаже три нових моделі. З чуток, очікуються новий iPhone X Plus з 6,5-дюймовим OLED-дисплеєм, поряд з 6,1-дюймовою рідкокристалічною моделлю і оновленням 5,8-дюймового iPhone X. Однак, можливо, презентацію однієї з моделей перенесуть на пару місяців.

Раніше НВ розповідало, що Apple має встановити на усереднену версію смартфона технологію Full Active LCD. Це зробить межі екрану iPhone 9 тонше, ніж у оновленого iPhone X, який, як очікується, буде на $300- $400 дорожче. Через те, що система Full Active LCD має ряд помилок, Apple може перенести презентацію смартфона на листопад 2018.

Звіт з японського сайту Macotakara говорить, що Japan Pixels - азіатський партнер Apple - надасть iPhone 9 сенсорну технологію, яка звузить рамки телефону до 0.5 мм. Поточна товщина країв екрану iPhone X - 1 мм.

Показати ще новини
Радіо НВ
X