Нові гладіатори. В Австралії зароджується новий вид змагань із застосуванням зброї

28 квітня 2016, 14:45
Австралійська компанія Chiron Global розробляє нову високотехнологічну броню, яка дозволить проводити бої із застосуванням холодної зброї

Своє творіння австралійці називають Lorica. Броня зроблена з кевлара і вуглеволокна. Таким чином, вона досить легка, щоб дозволити бійцям вільно рухатися, і в той же час міцна, щоб витримувати сильні удари. Крім того, вона оснащена 52 сенсорами, які оцінюють силу кожного удару.

Відео дня

Це дозволяє створити бійцеві шкалу здоров'я, схожу на ті, що є невід'ємним атрибутом ігор в жанрі файтинг. З кожним пропущеним ударом шкала стає коротше, і чим сильніший удар, тим більше скорочується запас здоров'я.

Chiron Global назвала новий вид змагань, в якому буде застосовуватися Lorica, Unified Weapons Master (UWM). Компанія вже провела тестові бої в минулому місяці в Новій Зеландії. Офіційні змагання в Австралії планується розпочати пізніше в цьому році, а в 2017 UWM може потрапити і в США.

Більше того, американці вже зацікавилися роботою Chiron Global. Менш ніж за добу після виходу відеозаписів тестових боїв в офіс компанії подзвонили з Командування спеціальних операцій США з проханням про придбання декількох екземплярів броні. Подібні прохання надійшли ще від чотирьох військових замовників. Вважається, що військові планують використовувати броню для навчання солдатів ближньому бою.

Показати ще новини
Радіо NV
X