Нові функції Instagram виявилися недоступні на смартфонах Nokia

18 вересня 2017, 11:32
Власники старих Nokia Lumia скаржаться, що їх апарати під управлінням Windows не підтримують деякі функції оновленого сервісу Instagram

Зокрема, таким користувачам недоступні нові фільтри для облич, повідомляється в коментарях до статті MSPoweruser.

У травні 2017 року Instagram з'явилися вісім селфі-фільтрів, серед яких є вуха зайця і коали, різнокольоровий вінок і кришталева корона. Щоб їх випробувати, досить запустити в Instagram камеру і натиснути на іконку в правому нижньому кутку екрану. Однак функція була доступна тільки для пристроїв під Android і iOS.

Відео дня

Пізніше розробники Instagram випустили оновлення сервісу для пристроїв і під управлінням Windows 10, яке включає величезну кількість нових функцій, в тому числі підтримка ефектів в Історіях, а також підтримка фільтрів для обличчя, які дозволяють додати на нього прикраси і ефекти. Однак користувачі стали скаржитися, що ця функція не працює.

"На моєму планшеті під управлінням W10 і на ПК Instagram відмінно працює, але на моїй Lumia 640 він закривається при використанні цих нових фільтрів. Можливо, потрібно пристрій з великою кількістю ядер або оперативної пам'яті?", - запитує в коментарях одна з користувачів Windows- пристрою.

Подібні скарги надходять і від інших користувачів, в тому числі і флагманського Lumia 950 XL. При перегляді історій додаток починає зависати, а при запуску фронтальної камери - закривається.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X