Нове покоління Apple Watch позбудеться кнопок - ЗМІ

11 червня 2018, 10:13

Компанія Apple може відмовитися від фізичних кнопок в розумному годиннику Watch і замінити їх сенсорними.

При цьому компанія залишить органи управління годинником на тому ж місці, повідомляє журнал Fast Company з посиланням на свої джерела.

Замість того, щоб реагувати на дотик користувача, фізично переміщаючись назад і вперед, нові кнопки будут трохи вібрувати під кінчиком пальця, використовуючи тактильний ефект, який Apple називає Taptic Engine. При цьому коронку можна буде обертати для навігації.

Відео дня

Перемикання на подібні кнопки в годинниках аналогічно перетворенню домашньої кнопки iPhone в iPhone 2016 року в 2016 році. Нові кнопки зроблять Watch більш стійкими до води, тому що отвір, необхідний для фізичної кнопки, буде усунуто. Також це дозволить збільшити ємність акумулятора.

Крім того, Apple працює над використанням верхньої частини кнопок як датчиків для збору даних, пов'язаних зі здоров'ям. Справа в тому, що для деяких типів вимірювань потрібно більш ніж одну контактну точку зі шкірою користувача.

Нові кнопки можуть стати частиною нового покоління Apple Watch, яке компанія оголосить восени цього року, або будуть включені в Watch 2019, сказало джерело. У довгостроковій перспективі група промислового дизайну Apple працює над майбутніми Watch, у яких взагалі немає кнопок. Швидше за все, деякі області будуть реагувати на пальці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X