Нове покоління Apple Watch отримає збільшений дисплей - ЗМІ

28 березня 2018, 11:10

Нові моделі Apple Watch отримають більший дисплей, покращений моніторинг працездатності та збільшений час автономної роботи.

Презентація пристроїв очікується в третьому кварталі 2018 року, повідомляє 9to5mac.com з посиланням на аналітика Мін-Чі Куо з компанії KGI.

На думку Мін-Чі Куо, Apple збільшить розмір екрану Watch 4 на цілих 15%. Поточна лінійка включає стандартні розміри 38 мм і 42 мм, тому збільшення розміру екрану призведе до збільшення розмірів до 44 мм і 48 мм відповідно.

Відео дня

Можливо, що новий форм-фактор включає в себе більш тонкі рамки, що дозволить побачити, що Apple Watch Series 4 відрізняється великим дисплеєм, не роблячи загальний продукт більшим. Однак, в доповіді згадується велика ємність акумулятора, яка передбачає, що Apple все ж збільшить сам годинник.

Цікаво, що в екрані годинника може бути використана нова технологія Apple. Технологічний гігант вкладає значні кошти в розробку екранів MicroLED наступного покоління. За запевненнями джерел, в кінці 2017 року інженерам вдалося створити повністю функціональні екрани MicroLED для майбутніх годинників Apple.

Передбачається, що всередині годинника також буде більше датчиків, крім монітора серцевого ритму. Це узгоджується з місією Apple по перетворенню Apple Watch в мініатюрну лабораторію по стеженню за здоров'ям.

Аналітик Мін-Чі Куо вважає, що поєднання "більш модного дизайну", додавання нових датчиків, крім моніторингу серцевого ритму, і зниження цін на більш старі моделі приведуть до зростання продажів Apple Watch. Apple буде продавати близько 22-24 мільйонів одиниць Apple Watch в 2018 році, що на 30% більше, ніж в минулому році. У довгостроковій перспективі Куо очікує, що продажі годинників досягнуть 50 мільйонів одиниць на рік.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X