Нова версія роз'єму USB-C дозволить відмовитися від гнізда для навушників

3 жовтня 2016, 09:57
USB розробляє новий стандарт, який дозволяє творцям смартфонів слідом за Apple відмовитися від гнізда для навушників.

Організація USB Implementers Forum опублікувала специфікації USB Audio Device Class 3.0, надавши виробникам стандарт, який їм потрібен, щоб спрямувати звук через порт USB-C на будь-яких пристроях: від смартфонів до комп'ютерів. На думку авторів специфікації, це дозволить компаніям прибрати застарілий аудіопорт, пише Engadget.

Відео дня

Це відкриває шлях до більш компактних пристроїв з низьким енергоспоживанням. Щоправда, таке нововведення потребуватиме наявності спеціального чіпа в самих навушниках.

Ключовим компонентом цифрового стандарту стануть інтегровані в навушники чіпи MPU, які будуть відповідати за синхронізацію звуку, цифро-аналогове перетворення, посилення, роботу еквалайзера, шумозаглушення, усунення відлунень та інші функції. Відповідні стандарту MPU повинні підтримувати як USB Audio Type-III, так і Type-IV.

Правда, все це не означає, що всі компанії готові зробити вибір на користь нового стандарту з тим же ентузіазмом, як Apple. Приміром, в Galaxy Note 7 Samsung роз'єм для навушників зберігається.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X