Нова проблема. Після оновлення iOS на нових iPhone перестав працювати Face ID

4 грудня 2017, 16:27
Оновлення iOS 11.2 порушило роботу системи Face ID на деяких смартфонах iPhone X

Замість запуску система показує попередження про те, що "Face ID активувати не вдалося", повідомляє MacRumors.

Компанія Apple в суботу, 2 грудня опублікувала оновлення операційної системи для мобільних пристроїв - iOS 11.2. Оновлення усунуло помилку, через яку смартфони багатьох користувачів з настанням 00:15 2 грудня стали мимовільно перезавантажуватися. Крім того, у версії iOS 11.2 з'явився сервіс грошових переказів Apple Pay Cash, за допомогою якого користувачі можуть пересилати кошти через iMessage.

Відео дня

Однак, у власників iPhone X після оновлення з'явилася нова проблема. Деякі власники iPhone X повідомляють на форумах, що система Face ID не працює після оновлення. Як повідомляється, після включення на екранах смартфонів iPhone X, яких торкнулася проблема, відображалося повідомлення з попередженням про неможливість включення Face ID.

Система як рішення пропонує власникам апарату перезавантажити телефон, використовуючи кнопки на самому телефоні.

"Якщо Face ID не працює після жорсткого перезапуску, зверніться до технічної підтримки Apple", - додають журналісти MacRumors.

Раніше НВ повідомляло, що 10-річний Аммар Малік з США зміг розблокувати iPhone X своєї матері Сани за допомогою технології Face ID . Батьки провели експеримент зі смартфоном кілька разів: хлопчик незмінно знімав блокування з маминого iPhone X.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X