Нова гра Pokemon GO обходить Twitter за кількістю користувачів

12 липня 2016, 07:02
Гра Pokemon GO для iOS і Android була запущена менше тижня тому, але вже зрівнялася за популярністю з Twitter, а користувачі проводять в ній більше часу, ніж у Whatsapp і Instagram

За даними аналітичної компанії SimilarWeb, Pokemon GO вже йде ніс до носа з Twitter за кількістю щоденних активних користувачів. Через кілька днів у гри їх буде більше, ніж у популярної соціальної мережі.

Відео дня

Підрахунки SimilarWeb свідчать, що в середньому користувачі проводять за грою 43 хвилини і 23 секунди кожен день. Це більше, ніж у месенджерів WhatsApp, Snapchat і Messenger і соцмережі Instagram.

Niantic
Niantic Фото:

Така популярність принесла творцям Pokemon GO солідні вигоди. Так, акції Nintendo, яка працювала над грою на ряду з компаніями The Pokemon Company і Niantic у понеділок, 11 липня, зросли майже на 25%. Такого стрімкого підйому за один день Nintendo не бачила з 1983 року. Ринкова вартість компанії збільшилася на $7,5 мільярдів.

Pokemon GO була запущена 6 липня і доступна для мобільних пристроїв, що працюють на базі iOS і Android. У грі користувач має можливість знаходити Покемонів (персонажів популярного мультсеріалу) в реальному світі, тренувати їх і змагатися з іншими тренерами.

В даний час гра доступна тільки в США, Австралії та Нової Зеландії. Її запуск в інших країнах світу тимчасово затримується. Причина полягає в тому, що сервера Niantic, що розробила гру, поки не в змозі впоратися з навантаженням, викликаним високою популярністю Pokemon GO.

Показати ще новини
Радіо НВ
X