Норвезький дрон встановив світовий рекорд з підйому тягарів

21 січня 2016, 16:41
Дрон, створений студентами з університету Осло, підняв вантаж вагою 61 кг і протримав його в повітрі більше 30 секунд. Досягнення потрапило до Книги рекордів Гіннесса

Над проектом працював Хеннінг Педерсен, який спеціалізується на будівництві подібних літальних апаратів, а студенти університету Осло допомогали йому у будівництві. На створення "Мегакоптера" – так Педерсен і команда назвали дрона – пішло 18 місяців. Рекорд був поставлений в рамках проекту UiO: Experiences, метою якого є популяризація інженерної справи та науки в Норвегії.

Відео дня

За документами, Мегакоптер розрахований на підйом вантажів вагою майже 150 кг. Тож Хеннінг Педерсен і студенти, які з ним працювали, можуть спробувати побити власний рекорд у майбутньому, наголошується на сайті Книги рекордів Гіннесса.

Нагадаємо, що на виставці споживчої електроніки CES 2016 в Лас-Вегасі, китайська компанія Ehang представила пасажирський безпілотник. Апарат здатний витримувати вагу більше 100 кг і може перебувати в повітрі до 23 хвилин. Поки це лише прототип, але Ehang планує вивести його на ринок протягом року. Орієнтовна вартість апарата складе $200-300 тисяч.

Показати ще новини
Радіо NV
X