Nokia судиться з Apple через порушення десятків патентів

22 грудня 2016, 11:20
Відроджена Nokia подала на Apple заяви в суди США та Німеччини за порушення патентів

Скарги Nokia були подані в регіональні суди Дюссельдорфа, Мангейма та Мюнхена в Німеччині і в окружний суд США Східного округу штату Техас, повідомляє RNS.

Nokia є власником десятків тисяч патентів в області технологій, що використовуються в смартфонах, планшетах, комп'ютерах і схожих пристроях, йдеться в заяві компанії. За останні 20 років Nokia вклала понад €115 млрд дослідження, а також є володарем трьох портфелів патентів інтелектуальної власності після покупки NSN в 2013 році і Alcatel-Lucent в 2016 році.

Відео дня

"Регулярно інвестуючи в розвиток та дослідження технологій, Nokia створила або внесла свій внесок у розвиток безлічі мобільних технологій, які використовуються в смартфонах, включаючи продукти компанії Apple. Після кількох років переговорів, протягом яких ми намагалися досягти угоди з Apple за використання наших патентів, ми вирішили вжити заходів, щоб захистити наші права", — сказав глава підрозділу з патентної роботи Nokia Иллка Рахнасто.

В цілому, мова йде про порушенні 32 патентів, включаючи патенти на технологію виробництва дисплеїв і технологію розробки користувальницького інтерфейсу і програмного забезпечення.

За словами компанії, останню угоду Apple на використання патентів Nokia було укладено в 2011 році. З тих пір американський виробник електроніки відхиляв пропозиції Nokia про отримання ліцензії на використання запатентованих винаходів компанії в продуктах Apple.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X