Ніяких батарейок. У США заборонили літій-іонні акумулятори в літаках

4 березня 2019, 18:30

Влада США заборонила проносити на борт літаків багаж з літій-іонними зарядним пристроями.

Федеральне управління цивільної авіації та Міністерство транспорту США заборонили провозити електричні батареї на літій-іонної основі у вантажних та пасажирських літаках.

Відео дня

Як пише Tech Spot, обмеження перевезень подібних пристроїв існували в інших країнах ще з 2016-го. Тепер, пасажири в США також не зможуть класти в багаж портативні зарядні пристрої або знімні акумулятори. При цьому, залишається можливість провозити літій-іонні батареї у пасажирському відсіку літака.

"Це вимога посилить безпеку громадських подорожей за рахунок вирішення проблем, до яких призводять літій-іонні батареї у сфері транспортування", - говорить Міністр транспорту США Елейн Л. Чао

Що стосується вантажних авіаперевезень, - там заряд транспортованих акумуляторів повинен становити менше 30%.

Повідомляється, що від нововведення постраждають замовники літій-іонних акумуляторів, оскільки їм потрібно буде оформляти відправку через вантажні рейси та отримувати гаджети майже розрядженими.

У 2016-му компанія Samsung оголосила про відкликання смартфонів Samsung Galaxy Note 7 в США після серії випадків із запалюванням телефону, що призвело до матеріальних втрат та травм користувачів.

А під час польоту Пекін - Мельбурн у 2017-му, бездротові навушники вибухнули прямо у вухах австралійки, яка спала в літаку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X