Ніде не сховатися. "Розумний вібратор" записував звуки сексу власників

13 листопада 2017, 15:16
Користувачі з подивом помітили, що додаток для вібратора записує аудіо та зберігає його на смартфон без відома власника

Гонконгський виробник шпигунських секс-іграшок, компанія Lovense, заявила, що це - "недолік", який стосується тільки тих, хто використовує Android, пише The Verge.

За словами одного з користувачів з сайту Reddit, додаток створював аудіофайл тривалістю близько шести хвилин. Після завершення роботи пристрою цей файл залишився в локальній теці програми. Відзначається, що власники давали пристрою доступ до мікрофона, але не давали дозвіл на запис.

Відео дня

"Ми не зберігаємо ніяких звукових файлів на наших серверах. Для роботи звукової функції, ми повинні створити локальний кеш-файл. Цей файл повинен бути видалений в кінці кожної сесії, але через помилку в останній версії нашого Android-додатку, файл не видаляється", - заявили розробники.

Представники компанії також повідомили, що помилка була виправлена. Однак невідомо, чи могли раніше хакери отримати доступ до цих даних.

Раніше компанію Lovense вже звинувачували у випуску ненадійного програмного забезпечення: виробник випустив анальну пробку Hush з можливістю віддаленого управління, яка виявилася вразливою до злому.

Показати ще новини
Радіо НВ
X