Nexus 6P витримав 40-кілограмове навантаження і не зігнувся. Відео

2 листопада 2015, 18:43
В інтернеті з'явилися відеодокази міцності Nexus 6P. Вони стали виникати після суперечливого тесту на згинання, який смартфон з тріском провалив.

Після того, як минулого року iPhone 6 Plus опинився в епіцентрі «бендгейта», гнучкість різних смартфонів стала викликати неабиякий інтерес у мешканців всесвітньої павутини. Користувач YouTube під ніком Jerry Rig Everything вирішив перевірити, наскільки складно зігнути новий Nexus 6P. Заодно він випробував його на вогнетривкість і схильність до подряпин.

Відео дня

Спершу він перевірив, наскільки складно подряпати дисплей апарату. З'ясувалося, що будь-який матеріал, твердість якого оцінюється на 6 і вище за шкалою Мооса, може залишити слід на екрані. Проте примітно інше: через подряпини дисплей дав тріщину. Після цього автор ролика за допомогою запальнички залишив на екрані апарату білу пляму. Наостанок він провів тест на згинання, який Nexus 6P провалив. За словами випробувача, його «молодша сестра могла б зігнути цей телефон голими руками».

Втім, такий результат не можна вважати показовим, оскільки випробування проводилося в кінці, після того як цілісність корпусу вже була порушена іншими тестумі. Незабаром в інтернеті стали з'являтися тести, які спростовують перший результат Nexus 6P. В одному з них смартфон потрапив під стопку млинців для штанги. Йому вдалося витримати тиск в 40 кг.

Nexus 6P був представлений 29 вересня поточного року. Це спільне творіння Google і китайської компанії Huawei. Корпус смартфона виконаний з алюмінію.

Скандал, названий «бендгейт», розігрався в минулому році. Його причиною стала надмірна схильність iPhone 6 Plus згинанню. У цьому році Apple провела роботу над помилками. Новий iPhone 6s виявився міцніше попередника. Його корпус виконаний з алюмінію серії 7000, що застосовується в аерокосмічній галузі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X