Несподівано. Xiaomi випередила Apple щодо поставок переносних пристроїв

7 червня 2017, 10:34
За підсумками першого кварталу 2017 року Xiaomi і Apple поділили лідерство на світовому ринку переносних пристроїв

Однак, частка китайської компанії становить 14,7% ринку, тоді як у Apple - на одну десяту відсотка менше, повідомляється в звіті компанії IDC.

Глобальні поставки носяться гаджетів склали в цілому 24,7 мільйона одиниць (на 18% більше, ніж у минулому році), з яких на частку Apple і Xiaomi довелося приблизно 3,6 мільйона пристроїв. Формально лідером стала Xiaomi з часткою у 14,7% ринку, в той час як Apple набрала 14,6%. Лідер минулих років, компанія Fitbit, займає третю сходинку з показником в три мільйони пристроїв і 12,3% ринку.

Відео дня

"Fitbit зараз в процесі перетворення, оскільки смаки користувачів еволюціонують від фітнес-пристроїв до годинників і інших продуктів. Це дозволило Xiaomi зі своїми недорогими пристроями стати лідером на ринку Китаю і дозволило Apple використовувати свої позиції в якості провідного постачальника розумних годинників у всьому світі. Xiaomi і Apple вдалося витіснити FitBit, але залишається питання, чи будуть вони бути в змозі зберегти свої місця", - розповів Рамон Ллама, менеджер з досліджень компанії IDC.

Четверте місце в рейтингу дісталося Samsung з показником 5,5% ринку, або 1,4 мільйона гаджетів. Показники південнокорейської компанії за рік зросли майже в два рази. На п'ятій сходинці розташувалися гаджети Garmin: їх частка склала 4,6%. Інші 48,2%, або 11,9 мільйонів гаджетів, що носяться припадають на портативні пристрої інших компаній.

Показати ще новини
Радіо НВ
X