Несподівано. Xiaomi представила ручку зі штучним інтелектом

17 січня 2019, 08:56

Youpin, один з дочірніх брендів компанії Xiaomi, представив розумну ручку з системою штучного інтелекту.

Незвичайний гаджет в першу чергу призначений для навчання дітей мовам, пише GizmoChina.

Ручка Machine Island AI, строго кажучи, не є звичною ручкою. Цей пристрій призначений для розпізнавання і читання написаного або надрукованого тексту, для того, щоб прочитати казку, розповісти дитині цікаві факти.

Відео дня

Розумна ручка Xiaomi включає модуль Wi-Fi 802.711 b / g / n, який забезпечує необмежену можливість завантаження, автоматичне оновлення контенту. Wi-Fi також дозволяє ручці автоматично читати голосові ресурси, наприклад спеціалізовані збірники розповідей.

Пристрій оснащено системою оцінки якості вимови слів, він дозволяє створювати інтелектуальний звіт про прогрес, якого домігся учень, а також про дитячий інтерес до тієї чи іншої теми, передаючи дані на мобільний пристрій.

Ручка призначена для надання допомоги дітям в п'яти сферах: самообслуговування, соціального, психологічного, когнітивного і логічного мислення. База даних містить 20 підтем, понад 1200 пунктів знань і понад 2000 китайських і англійських слів. Оскільки пристрій призначений для дітей, дизайн ручки у формі ведмедя потрібно оцінювати відповідно до дитячої естетики.

Корпус AI Machine Island виготовлений з силікону з гладкою обробкою. Що стосується дизайну, гаджет має форму звичайної ручки, але отримав міцну конструкцію і дизайн у формі плюшевого ведмедя в краватці. Верхня частина має форму голови з двома антенними вогнями, схожими на вуха. Є отвір для мікрофона у верхній частині під краваткою-метеликом. Кнопки регулювання гучності розташовані на бічній стороні, на іншій стороні є кнопка живлення і порт зарядки USB.

Пристрій має кілька граток на задній панелі корпусу динаміка. Це зроблено для того, щоб зробити гаджет схожим на рацію. Наконечник ручки насправді є областю розпізнавання читання, в ньому немає чорнил для письма.

Ручка зі штучним інтелектом, як очікується, почне поставлятися 28 лютого за ціною $44, але гаджет все ще є в на платформі для краудфандингу. Збір коштів мав величезний успіх: було зібрано близько 700 000 юанів, хоча виробник встановив планку всього в 10 000. Повідомляється, що гаджет отримав сертифікацію FDA.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X