Несподівано. Акції Apple різко впали після презентації нових iPhone

25 вересня 2017, 09:18
Ринкова вартість компанії Apple впала майже на $50 мільярдів після презентації нових iPhone

Якщо 11 вересня оцінна вартість компанії становила 834,9 мільярдів, то до вечора 22 вересня Apple оцінювалася вже в 779,1 мільярдів, пише CNBC.

У перспективі Apple втратила більше, ніж вся ринкова вартість Target, eBay або Ford Motor, які мають ринкову вартість менше 50 мільярдів доларів. У той же час, акції Apple, незважаючи на значне зниження, як і раніше коштують на 30% дорожче, ніж рівно рік тому.

Відео дня

"Проста причина полягає в наступному: акції в минулому році зросли на 50%, тому що інвестори очікували повернення до зростання продажів iPhone. Як тільки цей продукт вийде, акції стабілізуються, а увага людей перенесеться на березень наступного року", - сказав Джин Мюнстер, інвестор Loup Ventures і колишній головний аналітик Apple.

Зараз аналітики відзначають більш слабкий попит на iPhone 8, ніж попит на апарати попередніх моделей Apple. Почасти це пов'язано з тим, що потенційні покупці iPhone 8 тимчасово відмовилися від придбання, чекаючи на вихід преміальної версії смартфона Apple - iPhone X, який надійде в продаж в листопаді.

Нагадаємо, 12 вересня компанія випустила нову лінійку продуктів: iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Apple TV 4K і Apple Watch Series 3. Деякі з цих продуктів потрапили в магазини вже в п'ятницю, 22 вересня.

Відзначимо, що раніше Apple визнала наявність проблем з мережевим з'єднанням своїх нових розумних годинників Apple Watch 3, що також негативно позначилося на вартості її акцій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X