Не впорались. ФБР поскаржилось, що не змогло зламати захист більшості смартфонів

24 жовтня 2017, 15:02
Правоохоронне відомство США заявило, що йому під час розслідування різних інцидентів не вдалося подолати захист майже у 7 тис. мобільних пристроях

Технічні спеціалісти Федерального бюро розслідувань (ФБР, США) в рамках своєї правоохоронної діяльності впродовж останніх 11 місяців не змогли зламати захист у більшості мобільних телефонів. Директор ФБР Крістофер Рей заявив, що дані понад половини пристроїв – 6,9 тис. – залишилися недоступними, бо їхній захист обійти не вдалося. Про це повідомило інформаційне агентство Associated Press.

Відео дня

За його словами "це величезна проблема", яка негативно впливає на розслідування в усьому світі справ, пов’язаних з торгівлею наркотиками, людьми, контртероризмом, організованою злочинністю.

ФБР давно вже скаржиться на те, що не може отримати докази злочинної діяльності з телефонів затриманих, навіть якщо має відповідні ордери. Технологічні компанії відмовляються співпрацювати, наполягаючи на тому, що вони мусять захистити особисті дані своїх клієнтів.

Широкого розголосу набув випадок масового розстрілу людей у Сан-Бернардіно (Каліфорнія, США). ФБР звернулося до Apple з вимогою розблокувати iPhone, який належав одному з нападників. Apple відмовилася, і тоді ФБР змушене було звернутися до іншої приватної компанії по допомогу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X