Не реагує. Деякі власники Google Pixel 2 XL зіткнулися з проблемою чутливості дисплея

13 листопада 2017, 09:04
Покупці смартфонів Pixel 2 XL поскаржилися, що на їх пристроях краї дисплея часто не реагують на дотики

Компанія Google визнала проблему і обіцяє вирішити її в найближчому оновленні, повідомляє Android Police.

Справа в тому, що захист гаджета від випадкових натискань занадто високий. Проблема, як повідомляють в співтоваристві власників Google Pixel, проявляється, зокрема при використанні смартфона для деяких ігор, а ось при звичайних сценаріях роботи її майже не видно. Мабуть, з цієї причини повідомлення про проблему з'явилися так пізно.

Відео дня

Також кілька людей зазначили, що дисплей смартфона в більшості випадків не розпізнає торкання по краях, але нормально реагує, якщо провести по гранях суцільну лінію.

"Спасибі всім користувачам за відгуки та додаткову інформацію. Наша команда розглядає проблему і виправить її в наступному OTA-оновленні. Баг пов'язаний з надмірно агресивним захистом системи від випадкових дотику по краях дисплея", - підкреслили розробники пристрою.

Раніше НВ повідомляло про те, що Google випустила оновлення для Pixel 2 XL, яке уповільнює вигоряння екрана. Після нового оновлення, про яке було спочатку оголошено в кінці жовтня, у Pixel 2 XL знизиться максимальна яскравість, а кнопки навігації в нижній частині екрана будуть пропадати, щоб боротися з проблемою вигоряння дисплея.

Показати ще новини
Радіо НВ
X