Не доробили. Apple визнала, що нові смарт-годинники погано підключаються до мережі

21 вересня 2017, 13:41
Нові "розумні" годинники Apple Watch 3 можуть мати проблеми з мережевим підключенням. Про це офіційно заявив сам виробник

Власники Apple Watch 3 можуть стикатися з труднощами під час підключення цих пристроїв до неавторизованих Wi-Fi-мереж. Про це офіційно заявила "яблучна" корпорація у своєму прес-релізі, повідомив Інтерфакс.

Відео дня

Apple зазначила, що почала роботу над вирішенням згаданої проблеми і зробить це у наступного програмному забезпеченні. Правда, коли це станеться, поки що невідомо.

Раніше про труднощі при використанні Apple Watch 3 неодноразово повідомляли журналісти, які отримали нові смарт-годинники для тестування. Зокрема, проблеми виникали при дзвінках - Apple Watch 3 стали першим пристроєм компанії, який не потребує з’єднання зі смартфонов. Збої також траплялися при взаємодії з віртуальним помічником Siri і підключенні до стільникових мереж.

Видання The Wall Street Journal відзначило, що смарт-годинник Apple Watch 3 став першим "справді інноваційним продуктом" після того, як компанію очолив Тім Кук. За даними дослідницької компанії IDC, корпорація продала близько 30 млн подібних пристроїв і стала беззаперечним лідером ринку в цій ніші.

Нагадаємо, що в рекламного ролику нових Apple Watch 3 були використані декорації київського залізничного вокзалу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X