Не беруть. Один з постачальників Apple скорочує виробництво екранів для iPhone

11 грудня 2018, 12:54

Компанія Japan Display, яка є постачальником Apple, прийняла рішення скоротити випуск рідкокристалічних панелей для смартфонів iPhone XR.

Таке рішення пов'язане з поганими продажами iPhone XR в останні місяці, пише Patently Apple.

Очікується, що скорочення знизить обсяг виробництва приблизно на 30% в порівнянні з листопадовими піковими рівнями і стане потенційною невдачею для компанії, відомої як JDI, яка розглядала контракт на поставку XR як ключ до подолання чотирирічної смуги збитків.

Відео дня

Японські ЗМІ зазначають, що заводи поступово скоротили випуск панелей для iPhone XR і зупинять збірку на 10 днів у період новорічних свят.

Минулого місяця компанія знизила прогноз продажів на фінансовий рік, який закінчується в березні наступного року, до 5-15% з колишнього діапазону 10-20%. Це також скоротило оцінку операційного прибутку.

Apple позиціонує XR, який надійшов у продаж 26 жовтня, як модель для масового ринку в своїй серії iPhone X. Телефон має нижчу ціну, ніж інші моделі. Japan Display поставляє більшість панелей для пристрою.

Раніше НВ повідомляло, що віце-президент Apple з маркетингу Грег Джосвік спростував повідомлення в пресі про те, що iPhone XR продається гірше, ніж очікували. Джосвік запевняє, що iPhone XR був самим продаваним і популярним смартфоном Apple "кожен день" з моменту його запуску. Судячи з усього, очікування компанії щодо продажу iPhone XR цілком виправдалися. Правда, точних цифр про обсяги продажів Джосвік так і не назвав.

Цікаво, що раніше Apple прийняла рішення дещо скоротити виробництво iPhone XR. Відповідне доручення було передано ключовим постачальникам і компаніям-виробникам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X