Не беруть. Частка смартфонів Apple знизилася на ключових ринках

7 грудня 2017, 11:51
Компанія Apple втратила частку на ринку смартфонів через iPhone X

Спад продажів в період з серпня по жовтень, ймовірно, був пов'язаний з очікуванням нового смартфона iPhone X, йдеться в дослідженні Kantar Worldpanel.

Відзначається, що смартфонам на Android вдалося отримати зростання в 4,3% на п'яти основних європейських ринках, на 8,2% в США і 7,5% в Японії. Ринок Китаю залишався яскравою плямою для Apple, частка iOS зросла на 0,5% в останні три місяці, щоб досягти 17,4%.

Відео дня

"Здається, такі показники були неминучими, коли ми побачили повний порівняльний місяць продажів з урахуванням iPhone 8 проти флагманського iPhone 7 2016 року. Це зниження є значним і чинить тиск на iPhone X. З огляду на серйозні зміни, які пропонує iPhone X, споживачі можуть відкладати свої рішення про придбання, поки вони не можуть перевірити iPhone X і вирішити, чи виправдана більш висока ціна, в порівнянні з iPhone 8", - сказав Домінік Саннебо, директор Global Business Unit в коментарі для Kantar Worldpanel.

За його словами, станом на жовтень 2017 року, 35,3% клієнтів компанії Apple по всій Європі та США володіли своїми айфонами протягом більш ніж двох років. У 2016 році цей показник становить 30%.

Аналітики припускають, що зростання цього показника обумовлене очікуванням iPhone X. Водночас ситуація з поставками iPhone X поступово поліпшується, і термін очікування доставки смартфона після замовлення останнім часом скоротився до 1-2 тижнів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X