Не сховатися. В Японії створили камеру, яка за кілометр визначає номер автомобіля

26 липня 2019, 12:02

Компанія Fujifilm розробила камеру спостереження SX800 з 40-кратним оптичним зумом, яка створена для забезпечення безпеки на міжнародних кордонах і великих комерційних об'єктах.

Камера оснащена вбудованим об'єктивом з фокусною відстанню в 35 мм, еквівалентним від 20 до 800 мм, і додатковим цифровим зумом, пише The Verge .

У сукупності Fujifilm каже, що це дає камері SX800 повну еквівалентну фокусну відстань 1000 мм, що достатньо для фокусування на номерному знаку автомобіля на відстані 1 км або приблизно 0,6 миль.

Відео дня

На ринку вже були споживчі камери з підтримкою більшого збільшення, ніж ця: наприклад, Nikon P1000 має об'єктив з 125-кратним збільшенням, еквівалентний 3000-міліметровому зуму. Але різниця тут полягає в тому, що Fujifilm оснастила свою комерційну камеру безпеки низкою функцій. Це зробить його кадри більш корисними при зйомці на таких екстремальних відстанях.

Вона має швидкий автофокус, який може фокусуватися всього за 0,3 секунди, оптичну стабілізацію зображення і механізм обробки зображень, який здатний зменшити ефекти туману і теплового туману. Камера також підтримує рівні ISO до 819200 для зйомок вночі.

Щоб показати, на що здатна новинка, в недавньому рекламному відеоролику Fujifilm показано, як фотокамера може приблизно прочитати портативний знак з відстані 2,2 км (близько 1,36 миль), в той час як на відео видно, як камера отримує чіткий знімок оглядового майданчику Токійської вежі з відстані 3 км (близько 1,86 милі). Інше рекламне зображення показує, як камера може сфокусуватися на номерному знаку автомобіля на відстані 1 км (близько 0,6 миль).

Fujifilm пропонує кілька різних місць, де може стати в нагоді камера з можливостями збільшення SX800, включаючи міжнародні кордони, лісові райони або громадські об'єкти, такі як аеропорти, гавані або шосе. З точки зору витрат це має сенс для самих об'єктів, так як вони зможуть охопити велику площу з меншою кількістю камер.

Але для всіх інших це хороше нагадування про те, що якщо ви не бачите камеру безпеки, це не означає, що вас ніхто не побачить, навіть якщо камера знаходиться на відстані декількох кілометрів.

Fujifilm SX800 буде доступна для покупки після 26 липня по ціні, яка поки не була оприлюднена.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X