Apple допоможе заощадити. AirPods можуть замінити слуховий апарат преміум-класу

16 листопада 2022, 09:41
Навушники Apple можуть замінити дорогий слуховий апарат (Фото:macrumors)

Навушники Apple можуть замінити дорогий слуховий апарат (Фото:macrumors)

Згідно з дослідженням тайванських учених, навушники американської компанії за ефективністю не поступаються спеціалізованим звукопідсилюючим пристроям.

В експерименті брала участь 21 людина з втратою слуху від легкої до середнього ступеня важкості. Учасникам надали слухові апарати преміум-класу (вартістю близько $ 10 тис.), пристрої середнього цінового сегмента ($ 1500), навушники AirPods Pro ($ 249) та AirPods 2 ($ 129). При випробуванні AirPods на iPhone встановлювався додаток Live Listen, який посилює шум довкілля.

Відео дня

Добровольцям зачитувалися короткі речення, які їм потрібно було повторити.

Виявилося, в шумній обстановці AirPods Pro можна порівняти за продуктивністю зі слуховими апаратами преміум-класу. В умовах тиші AirPods Pro показали себе трохи гірше, ніж пристрої за десять тисяч доларів, проте вони були на одному рівні з бюджетнішими аналогами.

Базові AirPods 2 показали себе гірше, ніж слухові апарати в тихих чи галасливих умовах, але з ними учасники чули краще, ніж без.

"Ми сподіваємося, що це відкриття надихне інженерів на розробку більш чутливих слухових апаратів та продуктів для індивідуального посилення звуку", - заявив біоінженер Ін-Хуей Лай з Національного університету Ян Мін Цзяо Тунг на Тайвані, який брав участь в експерименті.

Показати ще новини
Радіо NV
X