Навушники AirPods від Apple визнали непридатними для ремонту

21 грудня 2016, 09:45
Фахівці присвоїли навушникам AirPods мінімальний з можливих рейтинг — нуль за десятибальною шкалою ремонтопридатності.

Експерти відомого ресурсу iFixit вивчили внутрішню компоновку гарнітури і застосовані електронні компоненти, повідомляє MacDigger.

Всередині AirPods були виявлені друкована плата, звукова котушка, мембрана, магніт, кілька датчиків і акумуляторна батарея. Ємність останньої становить всього 93 мВт/год, що дорівнює приблизно 1% ємності акумулятора iPhone 7. Батарея ж зарядного боксу пропонує вже В 1,52/год і цього достатньо для восьми підзарядок навушників.

Відео дня

Головним нововведенням є наявність крихітної плати з чіпом Apple W1, бездротового модуля для зв'язку з джерел звуку, а мембрана власне динамічних головок виконана з паперу і спеціального полімеру, замість традиційного пластику. Таке поліпшення, за словами фахівців, робить конструкцію більш надійною.

iFixit звертає увагу на проблему ремонтопридатності AirPods – за цим показником нові навушники Apple явно не є лідером. Доступ до будь-яких компонентів неможливий без пошкодження зовнішнього корпусу, а клей став єдиним зовнішнім кріпленням як для самих навушників, так і для футляра. Новинка отримала оцінку у 0 балів з 10 можливих.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X