Навіть Apple. Усі пристрої Mac і iOS вразливі для "дірок" у процесорах

5 січня 2018, 12:04

Після доби нестерпного для користувачів мовчання "яблучна" корпорація визнала, що її ноутбуки та смартфони також мають проблеми з безпекою

Apple учора заявила, що нещодавно виявлені вразливості у процесорах Meltdown і Spectre "впливають на всі пристрої Mac і iOS". Про це компанія повідомила у своєму офіційному блозі.

Відео дня

"Наразі не існує жодних відомих експлойтів, що впливають на клієнтів", - поквапилася заспокоїти користувачів своїх покупців прес-служба корпорації. І порадила завантажувати програмне забезпечення (ПЗ) "тільки з надійних джерел, таких як AppStore".

Від вразливості під назвою Meltdown уже можна скачати програмне оновлення. Інше "слабке місце" – Spectre – у інтернет-оглядачі Safari інженери Apple пообіцяли ліквідувати впродовж найближчих кількох днів.

Фахівці з безпеки Google 3 січня повідомили про виявлені вразливості у процесорах Intel, AMD і ARM. За їхніми словами, зловмисники можуть скористатися цими "дірками" для перегляду системної пам'яті, яка мала би бути недоступною. Хтось несанкціоновано може читати паролі, ключі шифрування чи іншу конфіденційну інформацію. Згадані вразливості також можуть вплинути на роботу комп’ютерів із графічними програмами або великими електронними таблицями. Швидкість обробки даних може знижуватися на 50%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X