Найбільша російська соцмережа ВКонтакте випустила додаток з платною музикою

27 квітня 2016, 17:51
Російська соціальна мережа ВКонтакте представила перший музичний додаток з легальним контентом, прослуховування музики через який буде платним, пише російська газета Ведомости

Додаток з легальної музикою Музыка ВКонтакте працює для мобільних пристроїв на операційній системі iOS від Apple. Сервіс вже з'явився в магазині додатків AppStore, в нього можна увійти через свій аккаунт.

Відео дня

В майбутньому прослуховування музики буде платним, але поки що в умовах додатка немає інформації про вартість підписки.

Музыка ВКонтакте пропонує Базовий тариф, який дозволяє слухати музику безкоштовно протягом 90 днів, а також завантажувати пісні загальною тривалістю 60 хвилин, щоб прослуховувати музику без доступу до інтернету. Після закінчення строку підписки ця функція стане недоступною.

Видання зазначило, що ВКонтакте підписала угоди про співпрацю практично з усіма великими правовласниками: Sony Music і Warner Music, які з весни 2014 року вимагали від соцмережі понад 35 млн рублів компенсацій за піратство, а також з Першим музичним видавництвом, студіями Союз і Нікітін. Mail.Ru Group буде платити за відтворення музики не менше 10 млн доларів на рік.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X