Найбільша російська соцмережа ВКонтакте тестує алгоритмічну стрічку новин

25 березня 2016, 10:05
Найбільша російська соціальна мережа ВКонтакте тестує алгоритмічне формування стрічки новин, розповів генеральний директор компанії Борис Добродєєв

"Зрештою стрічка перетворюється в важкий для сприйняття потік публікацій, в якому, як правило, дуже складно знайти інформацію від своїх друзів. Це природний цикл життя стрічки новин. Звісно, VK в курсі цієї проблеми, і зараз всередині компанії тестується алгоритмічна стрічка новин, яка має цю проблему вирішити", - сказав Добродєєв в інтерв'ю Комерсанту.

Відео дня

При цьому він зазначив, що зараз соцмережі змушені боротися "з інформаційним перевантаженням". "Обробити таку кількість інформації мало хто може, зростає інформаційне перевантаження користувача, і він починає втрачати інтерес до цього продукту", - додав представник ВК.

"Зараз стрічка новин VK будується в хронологічному порядку і ніяк не фільтрується. Якщо у вас за останній час створено 200-300 новин, вони так і будуть з'являтися в стрічці, без всякої пріоритизації. Алгоритмічна стрічка буде визначати, яка інформація для користувача важлива, і буде видавати її в пріоритетному порядку, відсікаючи спам та інформаційний шум. При цьому ми залишимо користувачам можливість зберегти хронологічну стрічку, не хочемо нічого нав'язувати", - підсумував Добродєєв.

Нагадаємо, раніше про зміну принципів формування стрічки новин заявила соціальна мережа Instagram.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X