На одному листочку. Виявлена карта всього інтернету 1973 року

16 грудня 2016, 11:12
Карта всього інтернету за травень 1973 року була знайдена серед купи старих паперів в Школі комп'ютерних наук в Піттсбурзі

Всього через кілька місяців після того, як карта була створена, Інтернет став міжнародним, із супутниковим зв'язком, і став надавати доступ користувачам в Норвегії і Лондоні, зазначає Science Alert з посиланням на Девіда Ньюбері, розробника ініціативи Art Tracks, який і знайшов цю карту.

Відео дня

Коли карта була створена, Всесвітня павутина була відома як ARPANET і складалася всього з 42 комп'ютерних хостів, підключених до 36 вузлів по всій території США. Всього через кілька місяців після того, як ця карта була створена, Інтернет став міжнародним, доступ до нього отримали користувачі в Європі.

Кожен з квадратів на карті являє собою вузол, або основний маршрутизатор. В овалах відображаються хости. Блискавки між Гаваями і NASA означають, що вони були пов'язані через супутник.

У даний момент неясно, де картка була вперше опублікована, але Девід Ньюбері каже, що його батько зберіг її, коли був комерційним директором Школи комп'ютерних наук в Університеті Карнегі-Меллона в Піттсбурзі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X