На манежі все ті ж. Названі лідери з виробництва смартфонів в 2017 році

3 липня 2017, 09:51
Китайська компанія Risingsun опублікувала звіт про продажі смартфонів за підсумками першого кварталу 2017 року

З десяти провідних компаній в області виробництва смартфонів, сім - це китайські виробники, причому троє з них входять в першу п'ятірку, відзначається в статті Gizmochina.

Відео дня

За підсумками першого кварталу 2017 року компанія Samsung Electronics займає перше місце за кількістю проданих смартфонів. Результат південнокорейського гіганта - 80 мільйонів гаджетів.

Друге місце з результатом 51 млн пристроїв утримує Apple. Третє місце займає Huawei, результат якої склав 35 млн смартфонів. Четверте і п'яте місця дісталися брендам Oppo і Vivo, які поставили на ринок відповідно 26 і 19 млн пристроїв, в основному - в Китаї.

Крім Samsung і Apple, в десятку найбільших виробників смартфонів потрапила тільки одна компанія не з Китаю. Це LG, якій вдалося реалізувати 15 мільйонів пристроїв. Цього вистачило, щоб зайняти сьоме місце в топі, на одну сходинку відставши від Xiaomi, яка продала трохи більше 15 мільйонів гаджетів. Замикають десятку Lenovo, ZTE і Gionee.

У листопаді 2016 року НВ повідомляло, що Apple встановила рекорд прибутку від продажів смартфонів. Її iPhone зібрали рекордні 91% від всього прибутку галузі смартфонів в третьому кварталі 2016 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X