На межі провалу. Samsung визначить долю Galaxy Fold найближчими днями

10 травня 2019, 10:04

Керівник мобільного підрозділу Samsung зізнався, що компанія прийме рішення про перезапуск моделі Galaxy Fold в найближчі дні.

Galaxy Fold повинен був з'явитися 26 квітня, але екземпляри гаджета стали ламатися під час тестів і були відкликані, пише CNBC.

"В Samsung розглянули дефект, викликаний речовинами, які потрапили в пристрій, ми прийдемо до висновку про запуск через пару днів", - заявив керівник мобільного підрозділу Samsung Донг-Джин Кох.

Відео дня

Представник Samsung сказав CNBC, що компанія оголосить нову дату випуску в "найближчі тижні", однак припустив, що рішення Samsung не буде відразу ж оприлюднено.

Galaxy Fold від Samsung був розісланий технічним рецензентам раніше дати його первісного запуску 26 квітня. Але телефон зламався під час періоду тестування у декількох журналістів, включаючи представників CNBC. Компанія Samsung заявила, що шарнір, що захищає складаний дисплей, недостатньо захищений, і компанія працює над тим, щоб елементи не могли торкатися екрану або відставати від нього.

Деякі оглядачі зняли пластиковий шар з верхньої частини складного телефону, що призвело до його поломки. Samsung також працює над тим, щоб зробити інструкції більш зрозумілими, щоб споживачі не знімали плівку.

Раніше на цьому тижні в Samsung заявили, що автоматично скасують всі попередні замовлення, якщо не зможуть відправити телефон до 31 травня, і якщо клієнти не виявлять постійного інтересу до покупки телефону.


poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X