На Facebook Marketplace почали продавати наркотики та зброю

5 жовтня 2016, 11:16
Майданчик Facebook Marketplace відкрилася 3 жовтня і в перші ж години на ній з'явилися оголошення про продаж наркотиків, револьверів та автоматів

Всього через декілька годин після запуску торгової площадки Facebook Marketplace на ній почали продавати зброю, наркотики, а також - дитинчат їжаків, як окремо зазначає New York Times.

Відео дня

За даними на вечір понеділка, ціни на зброю стартували від 150 доларів за рушницю, 325 доларів просили за револьвер, а ось їжачка продавали всього за 50 доларів.

При цьому торгувати як наркотиками зі зброєю, так і тваринами заборонено правилами Facebook Marketplace. Крім того, користувачам забороняється подавати оголошення про продаж тютюнових виробів та алкогольної продукції.

На площадке продают даже ежей
На площадке продают даже ежей Фото:

"Ми працюємо, щоб вирішити цю проблему і будемо дуже уважно стежити за нашими системами, щоб гарантувати, що ми правильно виявляємо порушення, перш, ніж Marketplace охопить велику кількість людей", - розповідає Мері Кю, директор з управління продуктами на Facebook.

Раніше НВ повідомляло, що маркетплейс від Facebook запущений в США, Великобританії, Австралії і Нової Зеландії на мобільній платформі. При цьому, соціальна мережа допускає можливість поширити сервіс на веб-версії по всьому світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X