Здійсненна мрія. Китайський дизайнер побудував робота Скарлетт Йоганссон

4 квітня 2016, 15:51
Графічний дизайнер з Гонконгу Ріккі Ма побудував робота, який є точною копією голлівудської актриси Скарлетт Йоганссон

Створення робота зайняло у нього 1,5 року, вимагало освоєння принципово нових знань та бюджету в розмірі $50000. Прототип отримав назву Mark 1. І, хоча сам Ріккі не розповідає про те, хто був його музою, у зовнішності робота простежується схожість зі Скарлетт Йоханссон, яка зіграла в двох частинах Месників, Люсі, Острові та інших картинах.

Відео дня

Приблизно 70% комплектуючих робота були надруковані на 3D-принтері. Mark 1 уміє рухати руками і ногами, повертати і нахиляти голову, а також змінювати вираз обличчя. Якщо зробити робо-версії актриси комплімент з приводу її краси, у відповідь вона посміхнеться і подякує.

За словами Ма, він з дитинства мріяв побудувати власного робота, але реалізував мрію тільки в 42 роки. На цьому шляху Ріккі зіткнувся з нерозумінням з боку оточуючих. Йому вказували на те, що створення робота – дороге і складне заняття. Однак творця Mark 1 це не збентежило.

"Я зрозумів, що повинен реалізувати свою мрію, - розповідає Ма. – Якщо я зроблю це, то в моєму житті не буде жалю".

Тепер Ріккі планує продовжити свої досліди в робототехніці. Він розраховує знайти інвестора, який би купив у нього готовий прототип. Це дасть йому капітал, необхідний для створення нових роботів. Він також планує поділитися своїм досвідом з іншими ентузіастами-роботобудівниками, написавши книгу.

Показати ще новини
Радіо NV
X