Можливості епохи інтернету. Google запустив в Україні платформу з безкоштовними тренінгами з digital-маркетингу

25 квітня 2016, 16:39
Google презентував онлайн-платформу із безліччю безкоштовних тренінгів з цифрового маркетингу - Digital Workshop в Україні

Як повідомили в прес-службі компанії, нова навчальна програма направлена на підвищення рівня цифрових знань у підприємців. Її мета - допомогти представникам малого та середнього бізнесу розвиватися, використовуючи всі можливості інтернету.

Відео дня

"Користувачі можуть вдосконалювати свої навички роботи в Інтернеті за допомогою безкоштовних довідників на різні теми - від перших кроків з просування компанії в Інтернеті до ведення маркетингових кампаній в соціальних медіа, використання можливостей мобільних телефонів для залучення нових клієнтів і багато іншого", - розповіли в компанії.

Фото: digitalworkshop-ua.withgoogle.com

Фото: digitalworkshop-ua.withgoogle.com Фото:

Тренінги доступні для всіх охочих - від студентів до підприємців, а в разі проходження всього онлайн-курсу учасники програми можуть отримати сертифікат від Google і IAB Europe.

“Запускаючи українську версію платформи Digital Workshop, ми хочемо розширити можливості сьогоднішніх і майбутніх професіоналів країни за допомогою більш ефективного використання Інтернету та допомогти компаніям малого і середнього бізнесу прискорити своє зростання і полегшити їх доступ до глобальних ринків”, - зазначив директор Google Україна Дмитро Шоломко.

Платформа доступна за посиланням.

Раніше повідомлялося, що український проект дистанційної освіти Prometheus запустив онлайн-курс зі створення масових онлайн-курсів.

Показати ще новини
Радіо NV
X