Міжнародний сервіс друку знімків з Instagram прийшов в Україну

22 січня 2016, 17:09
У Києві відкрився офіс компанії Tonki, який буде працювати на Східну Європу, Росію, Білорусь і Казахстан. Основний напрямок діяльності Tonki – друк фотографій з Facebook і Instagram і створення картонних рамок

Як повідомляє AIN.UA для оформлення замовлення потрібно завантажити знімок з Facebook, Instagram або з комп'ютера на сайт Tonki і вибрати дизайн. В середньому за три дні на Новій пошті можна буде забрати картонну рамку з фото. Вона прийде в розкладеному вигляді, але на те, щоб зібрати її, не потрібно багато часу. Вартість послуги складе 260 грн.

Відео дня

Друк продукції здійснюється на друкарні за договором, але з часом в Україні має бути облаштовано своє виробництво. Матеріал для рамок завозиться з Італії, де знаходиться головний офіс компанії. Передбачається, що обсяг продажів Tonki в Україні в 2016-му складе до 70 екземплярів щоденно.

Сервіс Tonki був придуманий Роджером Фріголі в 2012-му. Наразі він представлений в ряді країн, у тому числі в Нідерландах і Канаді. За 2015-й рік обсяг продажів Tonki в Європі зріс втричі у порівнянні з 2014 і досяг позначки в 60000 рамок.

Показати ще новини
Радіо NV
X