Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Microsoft готує пристрій із гнучким дисплеєм - ЗМІ

Гаджети

12 жовтня, 13:30

214

Microsoft готує пристрій із гнучким дисплеєм - ЗМІ

Патентне зображення нового гаджета

Схоже, Microsoft вже працює над вдосконаленою версією пристрою Surface Phone, в якому мають вирішитися проблеми з дисплеями.

Судячи з усього, смартфон отримає не два дисплеї, як повідомлялося раніше, а один великий гнучкий екран, повідомляє MSPowerUser.

Нещодавно опублікований патент показує поліпшену версію знайомого пристрою, цього разу з суміжним гнучким екраном, а не з двома панелями. У патенті описується "можливість розгортання моста", яка може бути додана, щоб дозволити пристрою бути жорстким, коли гаджет повністю відкритий.

Для того, щоб екран можна було складати, не зламавши його, був розроблений спеціальний шарнір. В результаті гаджет буде працювати як смартфон в складеному стані і як планшет в розкладеному.

Попередні патенти, які стосувалися пристрою Andromeda, вказували на ідею двопанельного дисплея, який можна скласти за допомогою центрального шарніра. Проте, згідно з новим патентом, Microsoft розглядає варіант складного одноекранного пристрою.

Цікаво, що, якщо змінювати масштаб зображення, (оскільки це, мабуть, технічне креслення) стає зрозуміло, що екран буде близько 10 дюймів в повністю відкритому стані, а в закритому вигляді пристрій за розмірами буде нагадувати 5,5-дюймовий смартфон. Цей висновок грунтується на ширині стандартного порту USB-C - 8,5 мм.

Більш ранні витоки вказують, що Surface Phone буде працювати на операційній системі Andromeda OS. Пристрій також можна буде підключати до великого зовнішнього екрана і використовувати майже як ПК. Гаджет можуть показати вже в 2019 році.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися