Менше, ніж iPhone 6. Експерти підрахували сукупні продажі iPhone X

12 вересня 2018, 12:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сукупні поставки iPhone X досягли 63 мільйонів одиниць до кінця серпня 2018 року. Це нижче, ніж iPhone 6 за аналогічний період.

Але при цьому дохід від iPhone X - значно більше, ніж від попередніх моделей, повідомляє агентство CounterPoint.

Згідно з останніми дослідженнями, iPhone X допоміг Apple досягти зростання доходів замість зростання обсягів продажів. Це сталося через те, що iPhone X допоміг Apple значно підвищити середню ціну на смартфон, при тому, що ринок смартфонів почав насичуватися. Більша маржинальність допомогла компенсувати більш скромні в порівнянні з iPhone 6 продажі.

Відео дня

Поставки iPhone X досягли 63 мільйонів одиниць протягом десяти місяців з моменту його запуску. Для досягнення таких показників iPhone 6 знадобилося всього 6 місяців.

Проте, iPhone X забезпечив виробнику майже ті ж $62 мільярди прибутку за перші 10 місяців продажів. Таким чином, iPhone X також є фактором, який дозволив Apple стати першою компанією з капіталізацією в $1 трильйон. Дохід від iPhone X був вище, ніж у кожного з п'яти провідних брендів смартфонів, за винятком Samsung, за останні десять місяців.

Відзначається, що iPhone X став найбільш продаваною моделлю на багатьох розвинених ринках протягом перших двох кварталів незважаючи на більш високу ціну. Відвантаження iPhone X були перекошені на традиційно більш сильні ринки iPhone, такі як США, Японія, Китай, що сприяло майже двом третинам від загального обсягу поставок iPhone X. При цьому iPhone X не допоміг Apple істотно розширити свою призначену для користувача базу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X