Meizu розпочала роботи над власним мобільним процесором - ЗМІ

4 квітня 2017, 11:10
Китайський виробник смартфонів Meizu спільно з Texas Instruments розробляє свій мобільний процесор

Meizu може стати третім китайським виробником смартфонів з власними процесорами, пише Gizmochina.

Ніяких подробиць про перший мобільний процесор Meizu джерела не повідомили. Невідомі поки і терміни його виходу. Необхідність створення власних чіпів для смартфонів пов'язують з проблемами, що виникли останнім часом у компанії Mediatek. Саме тайванська компанія поставляє процесори для Meizu.

Відео дня

Компанія Texas Instruments більше не бере участь у виробництві мобільних чіпів, хоча до 2012 року випускала свої процесори OMAP, призначені для смартфонів і планшетів. Тим не менш, у цієї компанії є великий досвід в області дизайну чіпа, а також у сфері забезпечення безперебійної роботи процесора.

Журналісти відзначають, що Texas Instruments вибула з гонки мобільних процесорів через нездатність розробити конкурентноспроможну моделюючу технологію. Тому представникам Meizu потрібно буде знайти спосіб обійти цю перешкоду.

Раніше НВ повідомляло, що конкурент Meizu, китайська компанія Xiaomi, вже презентувала фірмовий процесор Surge S1 на 28-нанометровому техпроцесі. Також власні процесори випускає і Huawei.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X