Mastercard запускає сервіс оплати за допомогою селфі в країнах Євросоюзу

4 жовтня 2016, 13:17
Технологія Selfie Pay, яку запускає Mastercard дозволить проводити ідентифікацію не за паролями, а по фото

Компанія Mastercard надала жителям деяких країн Євросоюзу можливість проводити свої платежі з допомогою технології Identity Check Mobile, більше відомої як Selfie Pay, або оплата з допомогою селфі. Про нововведення повідомляє Engadget.com.

Відео дня

Новий спосіб вже протестований в США, а зараз Mastercard впроваджує послугу в більшості країн Євросоюзу: Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Фінляндії, Німеччині, Угорщині, Нідерландах, Норвегії, Іспанії, Швеції і Великобританії. В наступному році планується впровадити Selfie Pay в усьому світі.

До речі, щоб переконатися, що зловмисники не надрукували фотографію вашого обличчя, програма попросить вас мигати на підтвердження кожної транзакції.

У компанії Mastercard запевняють, що нова система буде "істотно прискорювати процес оформлення замовлення онлайн", а також підвищить рівень безпеки. Втім, ймовірно, багато користувачів не виберуть цю технологію, а ідентифікацію за відбитком пальця або сітківці ока - адже далеко не завжди люди виглядають настільки добре, що хотіли б зробити селфі, і, тим більше, показати його стороннім.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X