Майже флагман. У січні Samsung представить смартфон на процесорі Snapdragon 710

22 жовтня 2018, 11:09

Компанія Samsung працює над своїм першим смартфоном з процесором середнього рівня Snapdragon 710.

Очікується, що новинка буде коштувати дешевше флагманів, але дорожче Galaxy A9 (2018), пише GizChina.

Компанія, схоже, змінює свою стратегію використання процесорів. Не так давно вийшла модель Galaxy A9 з Qualcomm Snapdragon 660. Тепер, відповідно до галузевого звіту, у компанії буде пристрій на Snapdragon 710. Є велика ймовірність, що цією новинкою стане гаджет Galaxy A10.

Відео дня

В даний час неясно, якими характеристиками володітиме новий смартфон. Компанія, ймовірно, оснастить новинку чотирма камерами і кращими, порівняно з Galaxy A9, матеріалами. Зокрема, гаджет може отримати обробку зі скла. На передній панелі пристрою буде дисплей без вирізу. Інформація про батарею, оперативну пам'ять і сховище ще не надана.

Пристрій може бути випущено в кінці грудня разом з оновленим смартфоном Galaxy A8. Смартфон має надійти в продаж вже в січні 2019 року. Очікується що новинка буде працювати під управлінням Android Pie на базі Samsung UX.

Процесор Snapdragon 710, як і Snapdragon 845, побудований на 10-нм техпроцесі. Він працює на частоті 2.2 ГГц, підтримує функції штучного інтелекту, а також використовує ядра Kryo в конфігурації 4 × 4. Цей чіп встановлений в Xiaomi Mi 8 SE, Meizu 16X, а також в Nokia X7.

Показати ще новини
Радіо НВ
X