Доопрацювали. MacBook з оновленою операційною системою стали швидко розряджатися в режимі сну

2 лютого, 14:40
Проблема, мабуть, викликана Bluetooth-пристроями (Фото:Joanna Nelius/Gizmodo)

Проблема, мабуть, викликана Bluetooth-пристроями (Фото:Joanna Nelius/Gizmodo)

Власники ноутбуків Apple повідомляють, що їх MacBook з останньою версією macOS 12.2 дуже швидко розряджаються в режимі сну.

Користувачі повідомляють, що оновлення macOS 12.2, випущене раніше цього тижня, знижує час автономної роботи Mac зі 100% до 0% у режимі сну.

Один постраждалий користувач опублікував діаграми, що показують, як батарея почала розряджатися навіть після того, як екран більше не використовувався. Декілька інших приєдналися, відзначивши аналогічну поведінку на своїх пристроях після установки macOS 12.2, а деякі кажуть, що вони зіткнулися з проблемою під час запуску бета-версії macOS 12.3.

Відео дня

«Це трапилося зі мною на моєму 16-дюймовому MBP кінця 2019 року, я встановив оновлення при підключенні до мережі, перезавантажив MBP, програми не залишилися запущеними, і я закрив кришку. Я відключив MBP, батарея була на 100% і ліг спати», - написав один із учасників форуму MacRumors.

«Коли я прокинувся та відкрив кришку MBP, він не прокидався. У той момент я не знав, що не так, тому я знову підключив MBP до мережі та спробував розбудити його. Пролунав звуковий сигнал, він прокинувся та показав 1% заряду батареї. Він упав зі 100% до 1% за ніч, коли кришка була закрита і нічого не працювало».

Незрозуміло, коли ця помилка з'явилася в настільній ОС Apple, але деякі користувачі кажуть, що проблеми виникали в попередніх версіях macOS. І хоча більшість людей, які повідомляють про цю проблему, володіють новішими MacBook M1, моделі на базі процесорів Intel також постраждали.

Основна теорія, яка пояснює причину проблеми, полягає в тому, що пристрої Bluetooth пробуджують ці Mac від сплячого режиму, хоча незрозуміло, чому це може відбуватися.

Хоча Apple не підтвердила це, ті, хто страждає від проблеми з розрядкою батареї, кажуть, що відключення Bluetooth або відключення бездротових аксесуарів є ефективними, хоч і дратівливими, обхідними шляхами.

Таким чином, проблема з батареєю, швидше за все, викликана програмною помилкою, а не апаратною проблемою, яка може вимагати повернення або заміни ноутбука.

Раніше НВ писав, що в січні 2022 року на форумі техпідтримки Apple стали з'являтися скарги на нову проблему з iPhone 13: пристрої починають нестабільно працювати, а потім зависають, демонструючи рожевий екран.

Проблема зачепила деяких людей, які використовували звичайний iPhone 13, а також користувачів iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro Max.

Декілька користувачів повідомили про проблему з рожевим екраном на своїх моделях iPhone 13 на форумах спільноти підтримки Apple і онлайн-платформах, включаючи Reddit. Компанія Apple визнала проблему та розглядає її як програмну помилку.

Проблема з рожевим екраном на серії iPhone 13 не нова, оскільки ще в жовтні 2021 року один користувач підняв проблему на форумах офіційної спільноти підтримки Apple. Користувач зазначив у скарзі, що екран його iPhone 13 Pro став рожевим на кілька секунд, що призвело до випадкового збою.

Показати ще новини
Радіо НВ
X