Logitech ConferenceCam Connect: нове покоління пристроїв для відеоконференцій

20 червня 2017, 14:30
PR

Сучасний бізнес вже давно вийшов не просто за рамки країн – він з легкістю перетинає континенти й часові пояси

Сьогодні ніхто не здивується нараді в Києві, яку керівник проводить онлайн, підписуючи контракти десь в Азії. Можливість швидко зв'язатися з партнером, клієнтом і співробітником в будь-який час і з будь-якого куточка планети – не розкіш, а необхідність, без якої не вийде працювати. Але звичайного телефонного зв'язку мало: будь-які переговори і робочі наради – це не тільки слова, але часто ще й те, що сказано не було. А значить, важливо бачити співрозмовника і те, що говорить мова його тіла. Без відеозв'язку не обійтися!

Сьогодні в світі близько 21 мільйона маленьких конференц-залів, однак, системою відеозв'язку обладнані менше мільйона. Малий і середній бізнес нерідко навіть не замислюється про встановлення обладнання, вважаючи це досить витратним.

Вирішити проблему допоможе універсальний і доступний пристрій для проведення відеоконференцій Logitech ConferenceCam Connect. Система відеозв'язку, названа фахівцями новим словом у світі техніки, дозволяє проводити онлайн-наради для груп до шести осіб, завдяки чому у будь-якій компанії з'являється можливість будувати процес переговорів і прийняття рішень з урахуванням своїх вимог і ресурсів.

Переваги системи:

  • підтримка відео з HD роздільною здатністю 1080p, 4-кратне цифрове зумування, огляд 90 градусів;
  • об'ємний звук, функції ехопридушення і зниження рівня шуму;
  • технологія Rightlight 2 для передачі чіткого зображення в різних умовах освітленості (навіть при недостатньому освітленні);
  • сумісність з різними пристроями і більшістю додатків для проведення відеоконференцій;
  • радіус дії бездротового зв'язку 3,7 м;
  • пульт для дистанційного керування функціями камери і бездротова гарнітура з можливістю установки на консоль;
  • час роботи системи від батареї, що перезаряджається, становить до трьох годин в режимі відеозв'язку і до 15 годин в разі використання обладнання як бездротової гарнітури.
Система функціональна, доступна та інтуиїтивно зрозуміла

Logitech ConferenceCam Connect легко переноситься з кімнати в кімнату, оскільки камера оснащена функцією самоналаштування. Систему можна взяти навіть у подорож: пристрій важить менше кілограма і працює на акумуляторних батареях, його зручно заряджати і використовувати на ходу.

«У сучасному діловому світі зал для нарад відіграє дуже важливу роль – саме тут народжуються нові ідеї і зміцнюється співробітництво. При цьому зібрати в одному місці колег, партнерів і клієнтів може бути проблематично. Logitech ConferenceCam Connect – унікальний пристрій, який допоможе вам вирішити цю проблему. Система функціональна, доступна та інтуїтивно зрозуміла, при цьому відповідає всім вимогам користувачів, які хочуть брати участь в аудіо- і відеоконференціях за допомогою пристроїв для мобільного зв'язку», – коментують зручність і переваги новинки представники консалтингової компанії Frost & Sullivan.

Більше інформації про функції Logitech ConferenceCam Connect – у відео:

Logitech ConferenceCam Connect доступна на ринку України. Орієнтовна вартість: 12 449 грн.

Вся інформація про Logitech ConferenceCam Connect доступна за посиланням http://logitech-connect.com.ua/

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X