Live Photos як шпигун. В iPhone знайшли нову проблему з безпекою

29 листопада 2016, 10:28
Функція Live Photos на iPhone дозволяє зберігати геодані без згоди власника

Про це написала розгнівана володарка iPhone 7 з Китаю. Вона зазначила в соцмережі: "Кожен може дізнатися, де ви знаходитесь, вивчивши ваші фотографії, опубліковані Live Photos" і розповіла про подробиці проблеми, передає Ferra.

Відео дня

Вона виклала в мережу живе фото зі своєю дитиною поруч з дитячим садком, а через якийсь час з нею зв'язався якийсь пан, який повідомив їх точне місце розташування. Чоловік просто захотів попередити жінку про те, що "живі фото" зберігають геодані.

Китаянка стверджує, що ніяких функцій про включення розташування смартфона вона не включала і дозволу на публікацію даних на фото також не давала. І те, що на фото, викачаних з мережі, можна дізнатися про місце, де вони були зроблені, їй зовсім не подобається. Звичайні кадри, втім, такої інформації не зберігають, якщо ви цього не бажаєте.

Раніше НВ розповідало, що фахівці компанії Елкомсофт виявили: інформація про вхідні та вихідні дзвінки, що здійснюються користувачами смартфонів Apple, автоматично зберігається в хмару iCloud.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X