"Лайкам" у Facebook доведеться посунутися – тепер у соцмережі 5 нових емоцій для оцінки постів

24 лютого 2016, 16:09
Тепер користувачі Facebook можуть давати більш глибоку оцінку кожному посту. Соціальна мережа запустила п'ять нових "реакцій", які доповнять традиційні "лайки"

Кожен користувач зможе показати, що пост змусив його сміятися, плакати, дивуватися чи лютувати. Буде навіть можливість зізнатися в любові. "Лайки", до яких користувачі вже звикли, нікуди не зникнуть.

Відео дня

Facebook

Facebook Фото:

Щоб додати "реакцію" в мобільному додатку потрібно затиснути кнопку "Подобається", а потім вибрати з запропонованого списку. Користувачам ПК потрібно буде навести на "лайк" курсор миші, після чого з'явиться меню з "реакціями".

Facebook наважився на цей крок після місяців тестування і вибору найбільш підходящих "реакцій". Користувачі соцмережі довгий час виступали за введення кнопки "Не подобається", але компанія опиралася цьому, оскільки подібний крок міг би створити негативну атмосферу.

Facebook
Facebook Фото:

"Ми розуміємо, що це велика зміна і ми хотіли ретельно все продумати перед запуском. Ми продовжимо вчитися і слухати відгуки, щоб упевнитися: у нас є набір реакцій, який буде корисний в усьому світі", - свідчить офіційне повідомлення в блозі Facebook.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X