Користувачі виявили дефекти в новому смартфоні Xiaomi Pocophone

12 вересня 2018, 09:05

Власники смартфонів Xiaomi Pocophone F1 поскаржилися на неякісні дисплеї нового гаджета.

По краях екрану стали з'являтися засвітки, через які зображення на цих ділянках виглядає блідіше, ніж на решті дисплея, повідомляє MySmartPrice.

Принаймні кілька партій Pocophone F1, схоже, страждають від цієї специфічної проблеми з обладнанням. У гілці форуму XDA-Developers, присвяченій пристрою, деякі користувачі підтвердили наявність неполадок.

Відео дня

Проблема з підсвічуванням рідкокристалічного екрана - це апаратна несправність, яку не можна виправити новою прошивкою ПЗ. У той же час, з технічної точки зору проблема засвічення не відноситься до розряду критичних. Згодом вона не посилюється і на роботу пристрою ніяк не впливає.

Один з власників пристрою розповів, що магазин, в якому він придбав Pocophone, спочатку відмовився замінити бракований гаджет, хоча сервісний фахівець підтвердив наявність проблеми. Проте, в результаті повернення все-таки прийняли.

Автори огляду цього смартфона з сайту MySmartPrice зіткнулися з тією ж проблемою, але не звернули на неї увагу читачів, оскільки їх екземпляр Pocophone F1 був передсерійним. Проте, як з'ясувалася, проблема з екраном збереглася і в деяких серіях Pocophone F1.

"У випадку, якщо ви є власником абсолютно нового Poco F1, ви можете перевірити свій екран. Найпростіший спосіб визначити проблему - переключитися на темну тему і подивитися на нижній край дисплея. Якщо ви бачите, що темні кольори поступово бліднуть по краях, значить, швидше за все, є проблема. Зверніть увагу, що є деякі теми, які можуть імітувати цей ефект", - зазначають журналісти.

Раніше НВ повідомляло, що новий суббренд компанії Xiaomi, чиїм першим продуктом став смартфон Pocophone F1, підтвердив старт його продажів в Україні. Новинка з'явиться за ціною 9999 грн за синю версію в конфігурації 6/64 ГБ, на 1000 грн дорожче коштує чорний апарат в такий же конфігурації. Моделі 6/128 ГБ оцінені в 11 999 грн в обох кольорах корпусу. Така ціна - приблизно на 12-15% вище, ніж та, яку просять за аналогічний пристрій індійські ритейлери.

Показати ще новини
Радіо NV
X