Користувачі назвали кращі приховані функції iOS 10

1 жовтня 2016, 18:33
Нова система від Apple пропонує кілька корисних нововведень, які приховані від звичайного юзера

У вересні нинішнього року Apple випустила першу офіційну версію прошивки iOS 10. За пару тижнів у користувачів було достатньо часу, щоб "пограти" з налаштуваннями системи і познайомитися з тими параметрами, які приховані глибоко всередині програмного забезпечення. Список з декількох таких прихованих функцій пропонує портал Gizmodo.

Відео дня

1. Пошук вкладок в браузері Safari
Версія IOS 10 Safari дозволяє відкривати необмежену кількість вкладок. В них можна легко загубитися, але, виявляється, браузер вміє шукати потрібну вкладку.

Поверніть пристрій в ландшафтному режимі. (ця функція не буде працювати в портретному), а потім натисніть кнопку вкладки (вгорі праворуч). З'явиться нове вікно пошуку у верхньому лівому кутку. Введіть умови пошуку та Safari відфільтрує вкладки, щоправда, тільки по заголовках, а не по змісту веб-сторінок.

2. Екранна лупа
Apple вбудувала в нову операційну краще збільшувальне скло серед всіх додатків для iPhone. Збільшення забезпечує чітку і якісну картинку. Для того, щоб активувати відповідну функцію, потрібно пройти в розділ Настройки – Основні – Універсальний доступ – Лупа.

Повзунок на екрані над кнопкою затвора дозволяє збільшувати і зменшувати масштаб. Натисніть кнопку спуску затвора, щоб зробити стоп-кадр. Потім ви можете налаштувати кольору зображення з допомогою піктограми в правому нижньому куті.

3. Новий вид секундоміра.
У iOS 10 Apple реалізувала альтернативний вид опції "секундомір" Годинник". Щоб отримати доступ до нього, досить зайти в секундомір і зробити свайп справа наліво. У вас з'явиться новий секундомір, який називають більш інформативним.

4. Зміна порядку завантаження додатків
Якщо сильно натиснути на іконку програми, яка завантажується або оновлюється, з'явиться меню з опцією пріоритетною завантаження. Ця опція переносить додаток на перше місце в списку завантажень, і вона встановиться або оновиться в першу чергу.

5. Сортування часто використовуваних категорій листів
Якщо в налаштуваннях пошти свайпу вліво у вас зазначена функція "Перемістити", завдяки машинному навчання додаток почне пропонувати різні варіанти категорій повідомлень. Наприклад, "Купони і знижки".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X