Користувачі Instagram влаштували флешмоб в паніці від зміни алгоритму стрічки

29 березня 2016, 17:54
У понеділок, 28 березня, популярні користувачі соцмережі фото Instagram були шоковані новиною про швидкий перехід сервісу на алгоритмічну стрічку

В цей день відомі блогери почали масово публікувати зображення стрілки, що ведуть на верхній правий кут, де знаходиться доступ до меню, де можна підписатися на конкретного користувача, пише TJ.

Відео дня

Слідом за популярними инстаграмерами до тренду приєдналися зірки з мільйонами передплатників - Майк Шинода з Linkin Park, російська журналістка Ксенія Собчак і фотомодель Маріано Ді Вайо.

При цьому західні користувачі Instagram підійшли до "флешмобу" більш креативно, надаючи перевагу власним знімкам, а не заготовленим картинкам.

Фото: @dididediego
Фото: @dididediego Фото:

Одночасно серед інстаграмерів набрав популярність і зворотний тренд: користувачі радили іншим "не клянчити підписку на повідомлення", а створювати хороший контент.

У свою чергу в самому офісі Instagram повідомили, що з 15 березня ситуація з термінами запуску алгоритмічної стрічки не змінилася, і про запуск в найближчі дні мови не йдеться.

"Нововведення буде відбувається поступово, протягом тривалого тестового періоду. Пройдуть тижні й навіть місяці, перш ніж новий механізм відображення стрічки запуститься для широкого кола користувачів. На даний момент оновлення тестується на дуже маленькій групі. Перш ніж нововведення набудуть сили, ми обов'язково повідомимо про них спільноти користувачів Instagram", - повідомила прес-служба Instagram.

Нагадаємо, 15 березня соціальна мережа Instagram повідомила, що має намір змінювати принципи формування стрічки новин.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X