Компанія Samsung запатентувала літаючий дисплей

20 лютого 2018, 16:21

Samsung розглядає можливість створення літальних апаратів з дисплеями, які зможуть інтерпретувати ваші жести, а також рух очей і голосові команди.

Патент під назвою Flying display device був поданий в США в 2016 році, але зареєстрований лише через два роки, повідомляє BGR.

Дисплей займає значну частину запатентованого квадракоптера. В описі говориться, що пристрій може бути оснащено різними датчиками, в тому числі акселерометром, GPS, системою позиціонування на основі Wi-Fi, гіроскопом, датчиком руху. Технологія розпізнавання голосу дозволить йому реагувати на команди.

Відео дня

У патенті описується також "об'єднаний маніпулятор", який може змінювати кут нахилу польоту і "блок виявлення перешкод", який дозволить автоматично уникати зіткнення з об'єктами.

Швидкість і напрямок польоту дрона-дисплея можна контролювати, переміщаючи голову, очі або руки.

На думку журналістів BGR, є ризик, що подібні дрони в перспективі можуть бути використані для показу персоналізованої реклами. "Але ми сподіваємося, що найближчим часом ми не побачимо дратівливих літаючих дисплеїв навколо нас", - додають журналісти.

Раніше НВ повідомляло, що інженери компанії Samsung створили новий спосіб захисту інформації для смартфонів. Замість сканування відбитків пальців або райдужної оболонки ока південнокорейська компанія пропонує використовувати показники кров'яного тиску.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X