Компанія Parrot представила складаний квадрокоптер для відеозйомки

7 червня 2018, 12:59

На прес-конференції в Нью-Йорку 6 червня був показаний дрон Parrot Anafi, який спеціально створений для аерофотозйомки і відеозйомки.

Новинка здатна знімати відео з роздільною здатністю 4K, повідомляє Digital Trends.

Попередні дрони від Parrot створювалися швидше для розваги, ніж для захоплення відео. Однак модель Anafi орієнтована на інший сегмент ринку. Новий дрон може знімати відео з роздільною здатністю 4K, розганятися до 55 кілометрів на годину і працювати від одного заряду протягом 25 хвилин.

Відео дня

Першою і найбільш помітною з новинок є здатність Anafi знімати відео з високим динамічним діапазоном (HDR). Це означає, що камера може одночасно захоплювати відео з кількома рівнями експозиції і змішувати всі ці експозиції разом, щоб створити ролик з дуже хорошим контрастом. Anafi - це перший безпілотник споживчого рівня з можливостями HDR-відео. Це дозволяє новинці від Parrot конкурувати з DJI.

Anafi оснащений 3-осьовим карданним стабілізатором, який має 180 градусів свободи нахилу. Ця функція дає більш широкий діапазон свободи творчості під час зйомки, а також дозволяє захоплювати кадри зверху чи знизу.

Ще однією незвичайною особливістю, яку може похвалитися Anafi, є цифровий знімок без втрат якості. Функціонально це дозволяє вам збільшити об'єкт зйомки, не наближаючись до нього, що може стати в нагоді, скажімо, для зйомок дикої природи. Варто згадати, що Anafi при цьому ще і порівняно тихий для квадрокоптера.

Квадрокоптер масою 320 грам має складні плечі для роторів. Два плеча різної довжини кріпляться до передньої частини дрона і в складеному стані повністю притискаються до корпусу. Крім того, у дрона складаються і гвинти. Parrot Anafi надійде в продаж 1 липня по ціні $699.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X