Компанія Microsoft звинуватила хакерів з Росії в атаці на Windows

2 листопада 2016, 11:52
Хакери з угрупування Fancy Bear розсилали повідомлення, використовуючи вразливість, нещодавно виявлену співробітниками Google

У Microsoft заявили, що за останніми кібератаками, в ході яких використовувалася діра в системі безпеки Windows, стояли хакери, пов'язані з урядом РФ і атаками на політичну систему США. Про це повідомляє Reuters.

Відео дня

Виробник софта розмістив на сайті повідомлення, в якому інформував про невелику кількість атак методом адресного фішингу. Повідомлення розсилала група зломщиків, відома під назвами Strontium, Fancy Bear і APT 28. Microsoft не розкрив, хто постраждав від цих дій.

Американський експерт, що вивчає активність росіян в кіберпросторі, зазначив, що Fancy Bear в основному працює в інтересах російської військової розвідки ГРУ, яку американські спецслужби вважають відповідальною за зломи баз даних та поштових акаунтів Демократичної партії.

Компанія Microsoft пообіцяла випустити виправлення виявленої в системі безпеки Windows уразливості 8 листопада. Microsoft повідомила, що хакери скористалися також вразливістю продукту Flash, що випускається Adobe Systems Inc.

Adobe випустила виправлення в понеділок, коли про деталі проблем з софтом повідомили дослідники комп'ютерної безпеки, що працюють на Google.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Google розповіла про проблеми в понеділок, дотримуючись своєї власної інструкції розголошувати дані про "критичні вразливості", якими користуються хакери, через сім днів після виявлення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X