Компанія Matrix розпочала продаж "вічних" розумних годинників

6 листопада 2017, 15:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Matrix перетворила в джерело енергії тіло людини, тому її годинник PowerWatch взагалі не потрібно заряджати

Вартість такого незвичайного пристрою становить на сайті компанії $169, пише TechCrunch.

Доставка PowerWatch почалася порівняно недавно, після того, як стартап Matrix зібрав на цей годинник в 9 разів більше, ніж планував. Пристрій працює шляхом перетворення тепла тіла в енергію.

Відео дня

Журналісти відзначають, що ще в 1998 році компанія Seiko намагалася використовувати схожий ефект для живлення своїх аналогових наручних годинників Thermico. Тоді було продано близько 500 екземплярів цієї моделі. Але за 20 років світ переносної електроники зробив крок далеко вперед і до ідеї отримання енергії подібним способом повернулися знову.

У PowerWatch застосовується термоелектричний генератор, який перетворює тепло в електрику. Це відбувається за рахунок використання різниці температур навколишнього середовища і людського тіла, яка тримається на постійному рівні. Тепло проходить крізь шкіру, звідки воно може бути поглинена годинником.

Проте, в годиннику все ж є змінний літій-іонний акумулятор. Інженери відзначають, що така батарейка здатна зберегти дані про рівень спалених калорій, рівні активності і інші параметри протягом 6 місяців в режимі очікування, коли годинник не надітий на руку.

"Два роки тому, коли ми створили наші дійсно потворні прототипи і ми зустрічалися з великими компаніями, вони як би говорили "це дуже добре", і гладили нас по голові. Єдиний спосіб показати, що це працює, це пройти через дійсно пекельний процес, який ми пройшли протягом останніх чотирьох років. Я думав, буде легше", - сказав співзасновник Matrix Ейкрем Бокай, пояснюючи, чому стартап не продав свою технологію Samsung або Apple.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X